Curricula Reform in Space Technology

3

Інформаційні Дні програми Темпус в Україні 2012

 

Національний Темпус-офіс в Україні в тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України розпочинає реєстрацію на Інформаційні дні програми Темпус ІV.

Під час заходів, Ви зможете ознайомитися з особливостями шостого конкурсу програми Темпус IV, умовами участі, правилами заповнення аплікаційної форми та супроводжуючих документів, узяти участь у семінарі-тренінгу, дискусіях; обмінятися досвідом, дізнатись результати п’ятого конкурсу програми Темпус ІV. Також у межах Інформаційних днів буде презентовано й інші освітні програми Європейського Союзу: Еразмус Мундус та Жан Моне, та досвід вищих навчальних закладів, які беруть участь у цих програмах. До участі з презентаціями запрошено представників Відділів програм Темпус, Еразмус Мундус, Жан Моне Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури (ЕАСЕА, Брюссель).

Запрошуємо представників вищих навчальних закладів відповідальних за розвиток міжнародних зв’язків, проектну діяльність до участі в заходах, також інші організації зацікавлені в розробці та запроваджені проектів Темпус, Еразму Мундус, Жан Моне.


Розклад інформаційних днів:


21-22 листопада 2012 року - Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Івано-Франківськ (мова заходу - українська).

13-14 грудня 2012 року – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київ (мова заходу – українська/англійська).

24-25 січня 2013 року - Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Миколаїв (мова заходу - українська).


Представники вищих навчальних закладів, дослідницьких інституцій, неурядових організацій, студенти запрошуються до участі в Інформаційних днях програми Темпус, незалежно від області/ міста, в яких проживають.

Важливо: Кожен з Інформаційних днів включатиме два дні заходів. Під час кожного першого дня сесій Інформаційних днів висвітлюватимуться такі питання: завдання, умови участі, аплікаційна процедура, відмінні риси, національні та регіональні пріоритети 6-го конкурсу програми Темпус. Під час заходу буде представлено досвід українських вищих навчальних закладів щодо створення проектної заявки та втілення проектів Темпус в Україні. Інформація про програми Еразмус Мундус, Жан Моне. Другий день Інформаційних днів планується семінар із запровадження ключових інструментів Болонського процесу (ЄКТС, НРК, забезпечення якості) та індивідуальні консультації щодо проектних заявок.

Інформаційний день програми Темпус, що проводитиметься в Миколаєві, додатково включатиме тренінг зі складання проектних заявок. До участі в тренінгу запрошуються представники вищих навчальних закладів з обмеженим досвідом участі в проектах Темпус (не більше двох проектів). Кількість місць обмежена.

Матеріали презентацій підготовлено українською/ англійською/ російською мовами.

Реєстрація є обов’язковою на сайті НТО в Україні http://www.tempus.org.ua/. Участь в Інформаційних днях є безкоштовною, транспортні витрати не відшкодовуються. Будь ласка, слідкуйте за новинами на сайті НТО в Україні. Детальну програму Інформаційних днів програми Темпус буде розміщено на сайті Національного Темпус-офісу ближче до дати проведення заходів.

Контакти:


Національний Темпус-офіс в Україні, http://www.tempus.org.ua/ ,
тел. 0442866668; 0443322645,
електронна пошта: tempus@ilid.org.ua