Curricula Reform in Space Technology

3

Моніторинг проекту “Tempus-Crist”

 

13 березня 2012 р. відбувся підсумковий моніторинг проекту “TEMPUS-CRIST” у Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут» співробітниками Українського бюро ТЕМПУС-ОФІС Світлани Бацюкової, координатора, Олени Оржель, менеджера з моніторингу, за участю виконавців проекту (НТУУ «КПІ», Дніпропетровський національного університет, Національний аерокосмічний університет “ХАІ”), представників градтоотримувача - Берлінського технічного університету Дмитра Островерхова та Олени Айнгорн.

Моніторингова місія зустрілася з партнерами проекту CRIST ДКБ “Південе”, Національного центру аерокосмічної освіти молоді України, Національноо авіаційного університету, а також замовником освітянських послуг аерокосмічних університетів Державним космічним агенством України.

Відбулася змістовна бесіда з керівництвом НТУУ «КПІ», на якій були проаналізовані результати виконання проекту та його подальше розповсюдження та значення для реформування та модернізації навчального процесу.

3

На зустрічі зі студентами та співробітниками університету відбулася відверта розмова щодо ефективності проекту.

Моніторингова місія високо оцінила рівень виконання проекту та його вплив на реформування навчального процесу на університетському та національному рівні.