Curricula Reform in Space Technology

3

Візит в НТТУ "КПІ". Координаційна нарада Проекту

 

У відповідності до робочого плану проекту «CRIST» в період з 11 до 18 березня 2010 року відбувся візит до українських університетів представників європейських учасників консорціуму проекту: професора – інженера Пітера Арраса, професора – інженера Дірка ван Мерода ( Де Найер інститут університету Лессіус), доктора –інженера Арнольда Штеренхарца (ECM офісу).

Під час візиту були проведені показові заняття та інформаційні зустрічі в нових комп’ютерних класах, створених по плану проекту в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут», Дніпропетровському національному університеті ім. О.Гончара, Національному аерокосмічному університеті ім. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Заняття проводились європейськими викладачами з участю викладачів та студентів українських університетів. 12 березня в НТУУ «Київський політехнічний інститут» відбулася координаційна нарада Проекту. В нараді прийняли участь:

Проф. Сергій Сидоренко, проректор;
Проф. Олександр Збруцький,
Декан;

Проф. Лев Рижков

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київ, Україна

Проф. Сергій Губін,
Декан

Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Харків, Україна 

Проф. Олександр Петренко,
Декан 

Дніпропетровський національний університет, Дніпропетровськ, Україна 

Віктор Хуторний,
Директор;
Олексій Кулик 

Національний центр аерокосмічної освіти молоді, Україна 

Доктор, професор
Олег Федоров,
Директор 

Інститут космічних досліджень Національної академії наук України та Національного космічного агентства України 

Професор – інженер Питер Аррас,
Професор – інженер
Дірк ван Мерод   

Де Найер інститут/ Лессіус університет, Бельгія   

Доктор – інженер Арнольд Штеренхарц, координатор – менеджер проекту  

ECM офіс, Німеччина 

 

Крім загальних питань виконання проекту, були розглянуті питання по підготовці щорічної конференції проекту, яка відбудеться в цьому році 20 – 21 травня в Балтійському технічному університеті ( Ст. - Петербург, Росія), обговорені питання можливості розробки та видання нових навчальних матеріалів по тематиці проекту . Під час наради обговорювались також питання продовження співпраці партнерів в галузі підготовки нових проектів за програмою ТЕМПУС, а також спільної участі в ініціативному проекті створення науково-освітнього малого супутника.